2021 ваш рік? Kumyrproduction - це ваша команда фото та відео!

Від чого залежить хороший результат?

Молодята, привіт!

Організовуєте свято? Вже все спланували, весільний день розписано посекундно?

А якщо ми скажемо, що швидше за все Ваш таймінг зміститься на годину вперед і доведеться жертвувати якимись елементами весілля?))))

 

Нажаль, це не спроба зіпсувати Ваш настрій чи змусити замовити саме нас.

Аж ніяк.

 

Давайте спробуйємо уявити. Ранок починається у двох векторах - ранок нареченого та ранок нареченої. В чоловіків все максимально просто і максимум, на що можна розраховувати, це похід у барбершоп зранку та розпивання міцних чоловічих напоїв у компанії друзів. На це у нареченого часу буде достатньо, оскільки йому так чи інакше доведеться узгоджувати свій вихід із дому з коханою, яка у весільний день подарує йому можливість спокійно поспілкуватись із друзями за келихом віскі чи філіжанкою кави. Зйомка? Якщо ніхто не заважає, то збори нареченого від трусів до фото з батьками займає до 45 хвилин. Це час на фото та відео.

 

Переносимось у реальність нареченої - тут все складно. Макіяж та зачіска тривають від півтори до двох годин. Мало хто рахує час саме так, беручи до уваги приблизно півтори години.

Запишемо на листочку 30 хвилин.

А як ми потрапили у салон? Ага, ось воно - ми не порахували час на доїзд. А це по 15 хвилин у дві сторони + до 20 хвилин щоб вийти з дому, сісти у авто, викликати таксі.

Записуємо ще 50 хвилин.

Приїжджаючи з нареченою із салону додому ми одразу ж не починаємо збори - наречена як торнадо ще хвилин 20 бігає помешканням і вирішує якісь справи... Здебільшого після цього ми змушені ще 10-15 хвилин чекати на дружечок, які би допомогли нареченій... Ви врахували такі моменти?

Запишемо ще 35 хвилин.

 

Тобто, ми назбирали 1 годину 55 хвилин лише зранку. Це час, який почне випливати, якщо не врахувати такі тонкощі =)

 

Ви так собі уявляли таймінг свого весілля? Таких моментів можна назбирати ще на декілька годин за цілий день...

 

По секрету розкриємо Вам таймінг з весілля нашого друга та колеги фотографа, який він розписав для себе заздалегідь і від якого відштовхувались фотограф, оператор та інші ключові особи на його весіллі:

Усе, що написано вище, було втілено в життя практично без запізнень. Лише довелось змістити браму на пів години, оскільки сталась прикрість із букетами для дружок та нареченої і їх переробляли чудові та оперативні флористи у недільний ранок. О 13:00 наречені сиділи у машинах та виїжджали на прогулянку... =)

 

Для чого весь цей текст? Один із показників професійності будь-якого елемента весільної сфери - це чудове орієнтування у всіх аспектах та тонкощах весільної організації.

Фотографи та відеографи проводять на весіллі 100% часу, під час якого відбуваються ключові та важливі події.

І замовляючи послуги людей, які збережуть спогади про Ваш чудовий день, напевно ж, варто в першу чергу із ними поспілкуватись та порадитись щодо планування...

 

Мораль проста - доручіть планування тим, хто точно знає що таке весілля!))

 

Ні, ні, не фотографу чи відеографу (хоча з ними варто порадитись), а хорошим та перевіреним агенціям чи розпорядникам - зрештою, це ж і нам спростить роботу та полегшить процес творення прекрасної історії у зображенням та відео...!

 

До зустрічі на весіллях, друзі!